Емилија Шаровић

Емилија ШАРОВИЋ

Узрасна категорија:

Млађа девојчица

Појас:

6. кју - бели појас

Сокобања Опен 2024Сокобања Опен 2024
Сокобања, 22.06.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Сташа РакићСташа Ракић3

Сташа
РАКИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић9

Маша
ЈАНКОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Николина МаксимовићНиколина Максимовић4

Николина
МАКСИМОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Софија НаумовСофија Наумов

Софија
НАУМОВ

ШАМПИОНАТ СРБИЈЕ М.ДЕЧАЦИШАМПИОНАТ СРБИЈЕ М.ДЕЧАЦИ
Београд, 15.06.2024.

финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић2

Лена
ПАНТЕЛИЋ

1/2 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Николина МаксимовићНиколина Максимовић4

Николина
МАКСИМОВИЋ

1/4 финале

9 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић9

Маша
ЈАНКОВИЋ

Сребрно Језеро 2024 II ДАНСребрно Језеро 2024 II ДАН
Велико Градиште, 09.06.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић2

Лена
ПАНТЕЛИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Бојана СретеновићБојана Сретеновић12

Бојана
СРЕТЕНОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Јана АлексићЈана Алексић10

Јана
АЛЕКСИЋ

Регионално Београд М.ДЕЧАЦИРегионално Београд М.ДЕЧАЦИ
Београд, 01.06.2024.

финале

1 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић2

Лена
ПАНТЕЛИЋ

1/2 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић8

Маша
ЈАНКОВИЋ

Цара Константина 2024Цара Константина 2024
Ниш, 19.05.2024.

финале

10 - 1

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић2

Лена
ПАНТЕЛИЋ

1/2 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић9

Маша
ЈАНКОВИЋ

Драган Цигановић - Цига 2024Драган Цигановић - Цига 2024
Кикинда, 04.05.2024.

група

1 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић2

Лена
ПАНТЕЛИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић

Маша
ЈАНКОВИЋ

група

11 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лана ЈоветићЛана Јоветић6

Лана
ЈОВЕТИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Габриела ЛеуцаГабриела Леуца

Габриела
ЛЕУЦА

Владан ПетровићВладан Петровић
Београд, 13.04.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Мартина ПетровићМартина Петровић

Мартина
ПЕТРОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић3

Лена
ПАНТЕЛИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Јана АлексићЈана Алексић12

Јана
АЛЕКСИЋ

Трофеј Београда 2024Трофеј Београда 2024
Београд, 23.03.2024.

група

1 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић4

Лена
ПАНТЕЛИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Теодора ЂајићТеодора Ђајић

Теодора
ЂАЈИЋ

група

11 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Теодора НастићТеодора Настић

Теодора
НАСТИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лана ЈоветићЛана Јоветић6

Лана
ЈОВЕТИЋ

Ненад Цветковић - Цвеле 2024Ненад Цветковић - Цвеле 2024
Ниш, 16.03.2024.

финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић5

Лена
ПАНТЕЛИЋ

1/2 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Николина МаксимовићНиколина Максимовић4

Николина
МАКСИМОВИЋ

1/4 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Петра ДробњаковићПетра Дробњаковић

Петра
ДРОБЊАКОВИЋ

8. март 20248. март 2024
Зрењанин, 09.03.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лана ЈоветићЛана Јоветић6

Лана
ЈОВЕТИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Сања АћићСања Аћић

Сања
АЋИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић7

Лена
ПАНТЕЛИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Теодора НастићТеодора Настић

Теодора
НАСТИЋ

Куп Трудбеник Кортега 2024Куп Трудбеник Кортега 2024
Београд, 25.02.2024.

финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Нађа ШкуљакНађа Шкуљак

Нађа
ШКУЉАК

1/2 финале

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Лена ПантелићЛена Пантелић

Лена
ПАНТЕЛИЋ

Победник Пирота 2024Победник Пирота 2024
Пирот, 17.02.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Нађа СтаменковићНађа Стаменковић

Нађа
СТАМЕНКОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Николина МаксимовићНиколина Максимовић5

Николина
МАКСИМОВИЋ

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Сташа РакићСташа Ракић2

Сташа
РАКИЋ

Оками Опен 2024Оками Опен 2024
Нови Сад, 11.02.2024.

група

10 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Миа МилосављевићМиа Милосављевић

Миа
МИЛОСАВЉЕВИЋ

група

11 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Маша ЈанковићМаша Јанковић

Маша
ЈАНКОВИЋ

група

1 - 0

Млађе девојчице
-52кг

Нађа ШкуљакНађа Шкуљак

Нађа
ШКУЉАК