Zvezdini prvotimci volonteri Opštine Vračar

Zvezdini prvotimci aktivno su se uključili u pomoć našim starijim sugrađanima koji zbog epidemije COVID 19 ne mogu da izlaze iz svojih domova. 

-Ceo naš tim stavio se na raspolaganje opštini Vračar i gradu Beogradu. Ideja je potekla od našeg počasnig predsednika Ivana Todorova i predsednika Upravnog odbora Stojana Vujka. Naravno da smo se svi vrlo rado odazvali i zato smo tu da pomognemo. Kao što smo uvek na visini zadatka kada je sport u pitanju tako i sada u vanrednoj situaciji odlazimo do naših starijih sugrađana i prema njihovim potrebama kupujemo im najvažnije namirnice i lekove rekao je Strahinja Bunčić, prvotimac Crvene zvezde i trofejni reprezentativac Srbije. 

Učesnik ove akcije pomoći našim starijim sugrađanima, sa našim reprezentativcima učestvovao je  i Uglješa Mrdić član UO našeg kluba. 

- Naši momci su kao i uvek pokazali ne samo da su vrhunski sportisti već i osobe za primer, uvek na raspolaganju našem gradu i našoj zemlji -rekao je Uglješa Mrdić.