Zvezdine mlade snage bruse formu na Kopaoniku

Zvezdine mlade snage, tradicionalno, i ovoga avgusta bruse formu na Kopaoniku. Pod stručnim vođstvom naših trenera Andrije Đurišića, Mirka Poznanovića i Marka Manojlovića, podmladak, tačnije svih 100 Zvezdinih džudista priprema se za novu sezonu. 

-Utisci su odlični, deca su sa radošću, kao i uvek odmah prihvatila sve sportske obaveze istakao je Andrija Đurišić, trener DŽK Crvena zvezda. -Treniraju tri puta dnevno, kombinujemo rad napolju i u sali. Od sedam ujutru svi smo već budni i na prvom treningu. Atmosfera je odlična a disciplina na nivou. 

Da na Kopaoniku, sve organizacijski protekne odlično,  pobrinuo se prvi operativac našeg kluba Vladan Gačić. 

-Impresivan broj dece je ovde na Kopaoniku a treba imati u vidu da je to samo deo našeg takmičarskog pogona kada je u pitanju podmladak. Lepo treniraju i željni su druženja koje im je dobro poznata pandemija otela protekle godine. Na nama je da obezbedimo sve da im boravak u našoj tradicionalnoj bazi, hotelu Junior i ove godine protekne u najboljem mogućem raspoloženju istakao je Vladan Gačić.