Zvezda neprikosnovena -finale i odbrana titule

Džudisti Crvene zvezde oduševli su prvog dana Superlige. Naša ekipa dominantno je došla do velikog finala. Džudisti Crvene zvezde koji brane titulu osvojenu minule sezone, još jednom dokazali su da su ekipa za vrhunska dostignuća. U prvom meču u grupi savladali su džudiste Borca iz Novog sada 5:0. Proleter iz Zrenjanina pobedili su u drugom meču 5:0 čime su se plasirali u četvrtfinale. Odličan tim Slavije nije imao rešenje za raspoložene džudiste Zvezde koji su opet slavili i to rezultatom 4:1. U polufinalu crveno beli tim savladao je Omladinac izuzetno motivisanu ekipu iz  Stepanovićeva 5:0. 

-Ispunili smo cilj za prvi deo Superlige a to je ulazak u finale.Momci su spremni što su I dokazali. Važno nam je da smo uveli i mlade takmčare, koji su se pokazali u najboljem svetlu. Naš cilj je uvek poznat, vrhunski rezultat I naravno odbrana titule. Zahvalio bih se svim našim Zvezdašima koji su nas danas bodrili i zovem ih da budu naš vetar u leđa i u velikom finalu -rekao je Nikola Nikolić sportski direktor i strateg Crvene zvezde.