​Vujko: Čestitke Košarkaškom klubu Crvena zvezda na triploj kruni

Stojan Vujko predsednik Skupštine Sportskog društva Crvena zvezda uputio je čestitku košarkašima Crvene zvezde povodom osvajanja rekordne 22. titule na Prvenstvu Srbije. Pobedom nad FMP-om, u drugoj finalnoj utakmici pley ofa rezultatom 59:71, Zvezda je osvojila šampionat Srbije ukupnom pobedom od 2:0.

-Iskrene čestitke igračima, treneru, članovima Stručnog štaba, Upravi, predsedniku kluba i navijačima na osvajanju triple krune kojom su nas još jednom učinili ponosnim i ovu sezonu završili u velikom stilu. Crveno beli košarkaši osvojili su rekordnu 22. titulu državnog prvaka čime su pored rekorda, osvojili i "triplu krunu" ove sezone, pošto su prethodno trijumfovali u Kupu Radivoja Koraća i ABA ligi, čime su na najbolji način pokazali onaj pravi Zvezdin šampionski karakter. Posebnu čestitku upućujem Nebojši Čoviću kome je ovo jubilarni 20-ti trofej od kada je na čelu Košarkaškog kluba Crvena zvezda- istakao je Stojan Vujko, predsednik Skupštine SD Crvena zvezda.