Milan Vujko zadovoljan radom na trening kampu Kopaonik 2022

Džudisti Crvene zvezde navikli su svoje verne navijače na vrhunske rezultate u svim uzrastnim kategorijama na domaćoj kao i međunarodnoj sceni.

Put do medalja i vrhunskih postignuća Zvezdinih džudista rezultat je dugoročnog -planski postavljenog rada u našem Klubu. Jedna od takvih akcija koja se već deceniju sprovodi na Kopaoniku svakog avgusta, kao priprema za predstojeću sezonu je i Zvezdin trening kamp u hotelu Junior. 

Mlade Zvezdine džudiste tokom kampa posetio je Milan Vujko, direktor kluba. Više o boravku naših mladih džudista na tradicionalnom trening kampu kao i utiske Milana Vujka, direktora našeg kluba kao i Zvezdinih trenera Davora Kolundžića, Andrije Đurišića, Marka Manojlovića, Mirka Poznanovića i Nemanje Nikolića ogledajte na linku našeg oficijelnog you tube kanala 

Zvezdin džudo kamp Kopaonik 2022