Bronza za Zvezdine trenere na turniru u malom fudbalu

Ekipa Džudo kluba Crvena zvezda, tačnije trenera našeg kluba, ovog vikenda učestvovala je na tradicionalnom turniru u malom fudbalu u Pančevu u okviru manifestacije “Dani Preobraženja”. Tim iz Ljutice Bogdana činili su Vladan Gačić,Nikola Stojadinov, Goran Popović, Andrija Djurišić, Nemanja Nikolić, Aleksa Stojadinov (kapiten), Milan Nikolić, Marko Sarić, Dejan Milinković i Miloš Šućur (golman), dok su treneri imali i posebno pojačanje, Andreu Stojadinov najbolju juniorku Evrope.

U odličnoj organizaciji MZ Gornji grad, za naslov najbolje ekipe nadmetalo se devet timova. Zvezdine uzdanice su posle pet odigranih utakmica osvojili treće mesto. U duelu za treće bronzana odličja pobedili su branioce trofeja, ekipu Anđela iz Pančeva i to rezultatom dok je 5-1. Na adresu naše ekipe stiglo je još jedno važno priznanje, Milan Nikolić proglašen je za najboljeg strelca turnira!