Zvezdini džudisti pred navijačima u Pioniru

Džudisti Crvene zvezde bodrili su večeras crveno bele košarkaše u utakmici Evro Lige sa Brešom. Naša ekipa imala je tu čast da pred vernim Zvezdinim navijačima predstavi pehar osvojen u Ligi šampiona. U bogatu rizicu u Ljutice Bogdana dodata je i bronza iz najelitnijeg klupskog takmičenja što su navijači našeg kluba pozdravili gromkim aplauzom i skandiranjem.  

-Atmosfera je bila impresivna. Zahvaljujemo se navijačima Crvene zvezde na izuzetnom prijemu. Zahvaljujemo se i Košarkaškom klubu i drago nam je što smo i večeras bili deo izuzetne atmosfere u Pioniru, pobede nad ekippom Breše -istakao je Aleksandar Trpković, trener DŽK Crvena zvezda.

Košarkaši Crvene zvezde na utakmici sa Brešom rekordom, odnosno pobedom od 103 -67 demolirala je klub iz Italije i tome izborila ulaz u TOP 16

.