Zvezdini džudisti najuspešniji na Trofeju Beograda

Zvezdini džudisti nastavili su sjajan niz vrhunskih rezultata. Na tradicionalnom takmičenju, Trofeju Beograda 2018. crveno bela ekipa osvojila je naslov najuspešnije u konkurenciji seniora. U generalnom plasmanu, džudisti našeg kluba takmičenje su završili na vicešampionskoj poziciji.

Seniorsku ekipu šampionski je predvodio naš kapiten Bojan Došen ( do 100 kg) koji se i na ovom takmičenju pozlatio.Identičan rezultat ostvarila je i Svetlana Dakić  ( do 63 kg), Katarina Denić ( do 70 kg). Svetozar Stajkovac, osvojio je drugu poziciju u konkurenciji do 100 kilograma dok je Jelena Ostojić osvojila bronzu ( do 57 kg). 

Iz Zvezdine juniorske ekipe Ivana Pavlović je potvrdila kvalitet i osvojila zlatno odličje. Đurđina Radmilović ( do 70 kg) takmičenje je završila sa srebrom dok su Ilija Karan ( do 90 kg) i Teodora Trailović ( do 70 kg) osvojili bronze.

Zvezdin podmladak je i ovaj Trofej Beograda završio sa odličnim učinkom. Zlatnim medaljama okitili su se Nikola Ćirović ( mlađi pionir, do 50 kg), Katarina Ružičić ( stariji pionir, +63 kg). Srebrnim medaljama su se okitili Dušan Marjanović ( mlađi pionir, do 30 kg), Katarina Marić (stariji pionir, do 57 kg), Andjela Lolić ( mlaši pionir, do 48 kg), Stefan Stefanović ( mlađi pionir, do 55 kg), Vasilije (stariji pionir, do 60 kg), Vojin Ćalović (stariji pionir, do 66 kg), Vukašin Gačić ( stariji pionir, do 50 kg), Katarina Jočić ( kadet, preko 70 kg). Bronzanim medaljama okitili su se Željko Šipčić ( kadet, do 55 kg), Jovan Jovović ( mlađi pionir, do 50 kg), Marko Marjanović (stariji pionir, do 60 kg).