Crvena zvezda spremna za Superligu Srbije

Džudisti Crvene zvezde potpuno spremno dočekuju najjače domaće klupsko takmičenje, Superligu Srbije. Za pehar namenjen najboljoj ekipi uz naše crveno bele nadmetaće se i Kinezis iz Niša, Ruma (Ruma), Rakovica, ODŽK Beograd, Partizan iz Kikinde, Dinamo (Pančevo), Žandarmerija, Slavija, Partizan (Beograd), Proleter (Zrenjanin) i Borac iz Novog Sada. 

Navijači crveno belih, od bronzanih u Lige šampiona, ekipe Crvene zvezde očekuju samo vrhunski domet u u Superligi Srbije. Kao i niz sezona do sada Zvezdin tim predvodi kapiten Bojan Došen.

-Od nas se uvek očekuje titula. Na vrhunske rezultate smo navikli navijače i ljubitelje našeg kluba. Naročito posle istorijskog rezultata ostvarenog u Rumuniji, bronze u Ligi šampiona. Od Zvezde se uvek očekuje osvajanje trona. Sada je pravo vreme da se pehar namenjen šampionima vrati u Ljutice Bogdana istakao je Bojan Došen.